Spełnianie obietnic

Witajcie słuchacze

Jako raper związany ze słowem staram się być słowny i tym samym spełniać dane Wam obietnice. Obiecałem Wam, że kiedy rozejdą się wszystkie namacalnie sztuki albumu będzie on dostępny na stronie do pobrania za darmo. Niechaj się tak stanie. W dziale Download pojawił się mój ostatni album – Nieposkromione Namiętności. Starannie przygotowane pliki w formacie MP3 w możliwie najwyższej jakości oraz z uzupełnionymi opisami i okładką można pobrać w postaci archiwum .ZIP do rozpakowania. Jeżeli jeszcze nie posiadasz tego albumu kliknij POBIERZ i słuchaj wygodnie na telefonie lub komputerze.

Na zdrowie

Powiem Wam o jeszcze jednej tajemnicy

Będąc ostatnim razem na Dziekance moją twórczością zainteresował się sam pielęgniarz. Nie robiąc mu zawodu dostał on ode mnie ostatni album. Po kilku dniach zamieniliśmy o nim kilka zdań. Skonsultował go z innym muzykiem który jego zdaniem ma status „znawcy”. Nie wlewał mi za dużo ale powiedział, że nie jest wcale zły. Przy wyjściu ze szpitala z uściskiem dłoni poprosił mnie bym zrobił kolejny. Jako dobry pacjent muszę przecież wykonywać prośby personelu 🙂

„Kopia Robocza”

Taka nazwa mi chodzi po głowie. W ostatnim czasie razem z Jerzym Jarczyńskim oraz Jumpermanem nie próżnowaliśmy i udało nam się stworzyć kilka utworów. Kilka zrobiłem też samodzielnie. Zrobiłem wstępną listę utworów z której wynika, że album może składać się z 15 utworów i trwać ok. godziny. Jak już wiecie: Souler zapycha płyty audio jak tylko się da, więc w zasadzie pozostaje jeszcze 10min. Mogę sobie odpuścić ale może słuchacz będzie miał jakieś specjalne życzenia a ja złożę obietnicę. Zostawiajcie komentarze co o tym myślicie.

Pozdrawiam

Souler

Dodaj komentarz