Stare

DODAJ WSZYSTKIE
Souler – O co chodzi w moim rapie (RJD2 instrumental)Souler – Nie będę (MC forum battle vs. Nobody W.)Souler – Co za czasySouler – Duch w klubach (RJD2 instrumental)Souler – Pamiętnik
Z serii dawno i nieprawda
Souler – O co chodzi w moim rapie (RJD2 instrumental)
Jak ja uwielbiam twórczość producenta RJD2... Nie ja jeden. Mają w sobie coś wyjątkowego, coś takiego, że teksty same się piszą. Wielu raperów nagrywała na jego podkładach. No i ja spróbowałem. Był to grudzień 2012.
OdtwórzDodaj
Z serii dawno i nieprawda
Souler – Nie będę (MC forum battle vs. Nobody W.)
Dawno, dawno temu, w 2011, kiedy Facebook dopiero wchodził istniały takie rzeczy jak fora internetowe. Korzystałem z takiego jednego forum dla raperów i producentów. Była tam taka zabawa, która polegała na tym, że śmiałkowie wymyślali sobie tematy oraz wybierali sobie podkłady, następnie się pojedynkowali.
OdtwórzDodaj
Zrzut ekranu z 2021-01-27 06-05-56
Souler – Co za czasy
"Co za czasy..." to tekst, który od dawna mnie cechuje. Powtarzam go na okrągło. Wychowanie seksualne w szkołach? Co za czasy... itd. W 2011 postanowiłem nagrać w końcu taki utwór. Ciekawostką jest to, że całość wykonałem za pomocą darmowych, Linuxowych narzędzi do tworzenia muzyki. Pianinko nie jest samplem, sam żem to zogroł. Chopinem nie jestem, ale jak na początki to zagrałem całkiem równo. Teraz bym tak już nie zagrał... Co za czasy...
OdtwórzDodaj
Z serii dawno i nieprawda
Souler – Duch w klubach (RJD2 instrumental)
Mój rap nagrany na podkładzie RJD2. Większość miejsc i zdarzeń jest oparte na faktach. Utwór nagrany w czasach gdzie w rodzimej Chodzieży funkcjonowały takie puby jak "Złote myśli" czy "Dziupla".
OdtwórzDodaj
wypalona-róża
Souler – Pamiętnik
Może to mało romantyczne, ale to jest moja dziwna miłość do muzyki. Wiele lat temu rozpocząłem swoją przygodę z systemami Linuxowymi. Korzystałem z ich dobrodziejstw nawet gdy u swojego boku miałem super Macbooka. Ogromną satysfakcję mi sprawiło zrobienie tego podkładu na tym "trudniejszym" systemie. Że to jest pierwszy utwór, który właśnie na nim zrobiłem nazwałem go "Pamiętnik", a jego melodia do dzisiaj jest dla mnie kojąca.
OdtwórzDodaj