Sylwester 2021/2022

Po pierwsze chciałbym Wam wszystkim życzyć szczęśliwego nowego roku! Przede wszystkim zdrowia, bo gdy go nie ma wszystko inne nie sprawia radości. Jak jesteśmy już przy radości to życzę chwil co przyklejają Wam uśmiech do twarzy. Poczucia humoru by nie brać wszystkiego zbyt na poważnie. Co do poważnych rzeczy życzę Wam, by one wszystkie były w szyku żeby pozwalały zaoszczędzić czas na przyjemności i zabawę.

A u mnie?
Siedzę u Jerzego na chacie, rzeźbię w komputerze a on szuka muzyki na Youtube i co chwilę się pyta „czy to znasz?”. Tak czy inaczej Sylwestra 2021/2022 spędzamy razem i nie brakuje nam tematów do rozmów. Generalnie takich mieszanek na imprezach jeszcze nie było. On mi włącza System Of a Down a ja mu pokazuję klasyki w stylu Familia Hp.

Noworoczne życzenia Jerzego

Chciałbym Wam też nieco napisać o nadchodzącym albumie „Wersja Robocza”.
Album się zbliża wielkimi krokami. Będzie się składał z 23 ścieżek i trwać będzie pełne 74 min. czyli tyle ile jest w stanie pomieścić płytka CD. Tym razem nie popełnię tego błędu myśląc, że pomieści 80min. i potem umiejscawiać ścieżki, które nie zmieściły się na krążku gdzieś w internecie. Miałem okazję się konsultować z niektórymi ludźmi z prośbą o opinię. Niektórzy już stanowczo stwierdzili, że to jest mój najlepszy album jak do tej pory. Cały album jest przyprawiony w pewien spontaniczny wywiad, który z nim przeprowadziłem. W zasadzie nie znam innej tak otwartej osoby, która by się na to zdobyła. Wszystkie moje zwrotki zostały już nagrane i właściwie czekam tylko aż zaproszeni goście się wywiążą z obietnic. Raper Mc One ze Żnina obiecał podesłać mi swoją zwrotkę na początku stycznia. Mój dobry ziombel Szycha raczej nie jest terminowy i muszę trafić w jego dobry dzień. Poprosiłem również mojego starego dobrego przyjaciela Barnabę, żeby przygotował mały bonusik na koniec płytki. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wydanie albumu przewiduję na połowę stycznia.

Tak wygląda okładka:

Okładka albumu „Wersja Robocza”

Żeby wzbudzić choć trochę ciekawość odsłonię przed Wami trzeci utwór z albumu pt. „Wersja Robocza”, który jest utworem reprezentacyjnym krążka. Zapraszam do zapoznania się z „Wersją Roboczą”, która ciągle i tak jest wersją roboczą ale jest na tyle dopracowana, że pozwolę już Wam nieco liznąć.

Souler – „Wersja Robocza”

„Początkujący trzeci album – to jest Wersja Robocza!”

Pozdrawiam i ściskam ciepło!

Souler

Dodaj komentarz